تخته
تخته

برای اینکه از خدمات سایت و اپلیکیشن تخته بهره بیشتری ببرید و مانند سایر همکاران، آگهی ارسال کرده و آنها را مدیریت کنید، لازم است ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید. برای شروع با ما همراه باشید.

ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن تخته

در مرورگر خود آدرس سایت را سرچ کرده و وارد سایت تخته شوید.

در پایین صفحه، سمت چپ، دو دگمه برای دانلود اپلیکیشن تخته، برای گوشی‌های اندرویدی فراهم شده است. یک دگمه برای دانلود مستقیم و بی‌واسطه برنامه و دگمه دیگر، برای دانلود از سایت بازار.

اگر دارای گوشی غیراندرویدی هستید، وارد سایت شده و برای استفاده سریع‌تر و مطلوب‌تر، add to home screen ، بزنید تا برنامه در گوشی شما قرار بگیرد.

مراحل نصب این برنامه، همانند سایر نرم‌افزارهائی‌ست که در گوشی نصب می‌کنید، بنابراین به مشکلی برنخواهید خورد. بعد از نصب، برای شروع کار، کافی‌ست روی آن ضربه زده و منتظر شوید تا تخته باز شود.

با باز شدن برنامه، با صفحه اول تخته، مواجه خواهید شد و می‌توانید به راحتی به همه آگهی‌ها و اطلاعات و اخباری که همکارانِ فعال در عرصه صنعت ام‌دی‌اف و کابینت، در آن قرار داده‌اند، دسترسی داشته باشید.

برای اینکه بتوانید، شما هم مانند سایرین، از امکانات برنامه، استفاده کنید، لازم است عضوی از کاربران سایت یا اپلیکیشن تخته شوید. برای اینکار، روی تنظیمات من، کلیک کرده یا ضربه بزنید.

صفحه‌ای که باز می‌شود شامل گزینه‌های متعددی است که به شما در استفاده بهتر از تخته کمک خواهد کرد. ولی فعلا برای شما کاربردی نخواهد داشت چون هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید و فقط برنامه را نصب کرده و وارد شده‌اید. برای ثبت نام روی گزینه “ورود به برنامه” ضربه بزنید.

در این مرحله، شماره همراه خود را، در مستطیل مشخص شده، وارد کنید و دگمه ورود را بزنید. حال منتظر دریافت کد ورودی برنامه، باشید. این کد، که کد تائید نیز نامیده می‌شود، به منزله تائید اطلاعات ورودی شماست.

در این مرحله شماره 4 رقمی برای شما، پیامک می‌شود، آن را وارد کرده و دگمه تائید را بزنید.

وقتی کد را وارد می‌کنید، دگمه دیگری نیز فعال می‌شود، به نام تغییر شماره. این گزینه زمانی کارایی دارد که شما بخواهید از شماره دیگری غیر ازین شماره‌ای که کد دریافت کرده‌اید، ثبت نام کنید. با فشردن آن، وارد همان مراحل قبلی وارد کردن شماره جدید و دریافت کد تائید، خواهید شد. که کاملا مشابه قبل است.

تبریک. با زدن دگمه تائید، حالا دیگر کاربر و عضوی از تخته هستید و امکان استفاده از خدمات آن را خواهید داشت. لذا شما به صفحه تنظیمات، هدایت شده و می‌توانید آگهی‌های خود را به رایگان ثبت کنید، کاتالوگ بسازید، اطلاعات کاربری را تکمیل کرده، آگهی‌های مفید را برای خود نشانه بگذارید تا در صورت لزوم به آنها دسترسی داشته باشید، در مواقع ضروری از پشتیبان برنامه استفاده کنید، سابقه پرداخت‌های خود را ملاحظه کنید و در مواردی، آمار آگهی‌های خود را داشته باشید.

برای دسترسی راحت‌تر و آغاز به کار سریع‌تر شما، لینکِ قوانین و مقررات تخته نیز، در همین صفحه قرار داده شده است.