تخته
تخته

ما که هستیم؟

در پی گرانی‌های افسار گسیخته‌ی اخیر و کاهش شدید ارزش پول ملی، برآن شدیم تا با ارائه‌ی نرم‌افزاری جامع و کامل، هزینه‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی را، از دوش همکاران فعال در عرصه صنعت ام دی اف برداریم.
تخته، برنامه‌ای، برای ارسال روزانه‌ی تخصصی، جامع و تفکیک شده‌ی آگهی‌های مرتبط با کسب و کار شماست.
اپلیکیشن تخته، یک برنامه جامع، برای بالا بردن کیفیت کار شما ام دی اف کاران و کابینت سازان عزیز است. ما با نشر سریع و جامع آگهی‌های مربوط به ام دی اف، کابینت‌ و سایر خدمات مرتبط، به شما عزیزان کمک می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان، محصولات یا خدمات موردنیاز خود را پیدا کرده و سایر همکاران نیز از خدمات یا محصولات شما بهره‌مند شوند.
از این پس می‌توانید تمامی آگهی‌های منتشر شده مربوط به حوزه فعالیت خود را بصورت دسته‌بندی شده و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید و آگهی‌های خود را نیز رایگان منتشر کرده و در دسترس سایر همکاران قرار دهید. در حقیقت، تخته، پلی ارتباطی بین ام دی اف‌ کاران و کابینت سازان و سایر همکارانی که در این زمینه فعالیت دارند، است.
به تنهایی و با تلاش فراوان تخته را راه‌اندازی کردیم تا راه را برای معرفی و شناسایی سریع و بدون دغدغه همکاران صنعت ام دی اف و کابینت هموار کرده و استفاده از خدمات و محصولات یکدیگر را، برایشان آسان کرده باشیم. شما براساس نیاز خود در این بازار بزرگ در هر شهر و محله‌ای که هستید، می‌توانید محصولات و خدمات موردنیاز خود را یافته و از آن بهره ببرید.
ما در تخته تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا هر روز خدمات و امکانات بیشتر و بهتری به آن اضافه کنیم تا بازدهی آن به مراتب بیشتر شود.
با عضویت در اپلیکیشن تخته، ما را در مسیر پیشِ رو، دلگرم ساخته و از خدمات رایگان آن بهره ببرید.
سودی که شما از عضویت در تخته خواهید داشت:

  • -شناخت همکاران و اصنافِ مرتبط با این بازار بزرگ، در سراسر کشور، بدون محدودیت مکانی
  • -معرفی خود به این بازار و بهره‌مندی از مشتریان بالقوه
  • -معرفی همکار به همکار برای خریدهای عمده، جزئی و کلی
  • -معرفی همکار به همکار برای استفاده از خدمات یکدیگر
  • -معامله و ارتباط آنلاین بین همکاران فعال در این بازار
  • -اطلاع از خدمات و محصولات موجود در بازار
  • -دسترسی راحت و سریع، با نصب اپلیکیشن تخته روی تلفن همراه
  • -عدم دریافت آگهی غیرمرتبط
  • -انتشار رایگان آگهی و تبلیغات محصولات یا خدمات شما، برای سایر همکاران در سراسر کشور، با سرعت و روزانه و بدون وقفه

در صورت عدم استفاده از تخته، امکان حضور در جمع همکاران و بهره‌بردن از خدمات و محصولات آنها را از دست داده و فرصت به دست آوردن مشتریان بالقوه را، در این فضای تخصصی، از خود سلب خواهید کرد.
به جمع هواداران تخته بپیوندید و از درج آگهی در آن سود برده و با معرفی آن به سایر همکاران، آنها را هم از خدمات تخته بهره‌مند سازید.